NABÍDKA VYBAVENÍ K ZAPŮJČENÍ

Nabídka vybavení pro neziskové organizace z regionu zdarma (kromě pivní pípy), ostatním subjektům za poplatek. Stačí pouze napsat požadavek a datum zapůjčení do kontaktního formuláře níže. Dovoz do Karlových Varů (kromě teplometu a pivních setů) ZDARMA.

PYGMY 25/K kompletní sestava 2 naražeče

Sestava PYGMY 25/K obsahuje:
- Chlazení na pivo Lindr PYGMY 25/K
- Naražeč BAJONET, PLOCHÝ Lindr
- Rychlospojky (nápoj , vzduch)
- Hadice 2+2m (nápoj , vzduch)

Chlazení je vybaveno dochlazovaným výčepním kohoutem, který zajišťuje kvalitně vychlazené i malé množství piva.
Chlazení Lindr PYGMY 25/K MÁ vestavěný vzduchový kompresor.

Cena: NNO 100 Kč/den, ostatní 250 Kč/den

Pivní set 220 x 50 x 25 cm (12 setů)

Set 2 lavic a 1 stolu, masivní dřevo FIR, odolný vůči větru, slunci a vlhku

Parametry

  • Rozměry stolu (D x Š x V): 220 x 50 x 76 cm
  • Rozměry lavic (D x Š x V): 220 x 25 x 46 cm
  • Síla dřeva: 2,8 cm
  • Síla železného rámu a nohou: 28 x 28 x 2,2 mm
  • Barva nohou: černá
  • Hmotnost 37 kg

Individuální dovoz si zajišťuje sám zájemce.

Cena: NNO zdarma, ostatní 50 Kč/den/set

Alesis PA System in a Box Bundle

Kompaktní a kompletní PA systém, který obsahuje 4-kanálový napájený mixpult s výkonným 280 wattovým (špičkový výkon) zesilovačem, dva 10" obousměrné vysoce výkonné pasivní reproduktory a dva 6m dlouhé kabely pro reproduktory - vše, co je potřebné pro skvělé ozvučení, uložené v jedné jediné krabici. Kromě toho je také dodáván s příslušenstvím, které jen rozšiřuje jeho použití, včetně mikrofonu, mikrofonního kabelu a dvou reproduktorových stojanů, které zjednodušují sestavení celého systému. Tento model je ideální pro každého, kdo potřebuje cenově dostupný, ale kompletní mobilní PA systém pro malý podnik či pódium, zkušebnu, prezentaci, slavnost, modlitebnu či sportovní akce. 4-kanálový napájen mixpult PA80 je vybaven vyváženým XLR vstupem pro mikrofony, nesymetrickým 6,3mm linkovým vstupem, 2-pásmovým EQ, a ovladačem úrovně pro FX na každém ze 4 kanálů. Nabízí také 3-pásmový Master EQ, stejně jako Master Level, Time a Repeat ovladač pro vestavěný digitální delay efekt. Napájen mixér poskytuje reproduktorem výkon 280 dynamických wattů (80 wattů kontinuální) na doručení skvělého, celou místnost zapĺňaujúceho zvuku. K dispozici je také RCA vstup pro přehrávání skladeb z libovolného mobilního zařízení, stejně jako RCA výstup pro připojení přenosného rekordéru. Pokud jsou zapotřebí další vstupy, k dispozici je další 6,3mm linkový výstup a 6,3 mm linkový vstup pro připojení dalších externích zařízení. Napájen mixpult také nabízí vstupy pro USB a SC karty pro přehrávání MP3 skladeb, ideální pro hudební přestávky během akcí nebo pro výuku hudby ze záznamu. Ovládací prvky lze použít k přehrávání, zastavení nebo změnu skladby, stejně jako změnu EQ každého audio MP3 záznamu pro specifický žánr, včetně popu, rocku, jazzu nebo klasické hudby.

Individuální dovoz si zajišťuje sám zájemce.

Cena: NNO zdarma, ostatní 100 Kč/den

Projektor Optoma HD27e

DLP projektor Optoma HD27e je jako dělaný pro domácí kino nebo připojení k herní konzoli. Rozlišení má 1920 × 1080 pixelů, poměr stran 16:9, svítivost 3400 ANSI lumenů, kontrast 25 000:1. Díky nízké latenci i ultramodernímu designu se stane oblíbeným zařízením ve vaší domácnosti. Disponuje konektory HDMI, USB a klasickým 3.5mm audio jackem.

Tepelný plynový zářič Activa Inox-X Profi | nerez

Venkovní tepelný zářič v atraktivním nerezovém provedení je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek.

Zářič je vyroben z kvalitního materiálu (nerezová ocel, hliník). Zářič je vybaven kolečky pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Plynový zářič je včetně příslušenství, tedy vč. připojovací hadice a redukčního ventilu.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev, kterou uschováte ve stojanu topidla (alternativně lze použít i 5 kg PB lahev, ale je třeba ji podložit nehořlavým materiálem, kvůli délce spojovací hadice). Zářič je vybaven mechanickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla.

Cena: NNO 50 Kč/den, ostatní 100 Kč/den

Individuální dovoz si zajišťuje sám zájemce.

Párty stan 3x3 m zelený

rozměr 3x3 m, hmotnost 27 kg, ocelová konstrukce včetně pohyblivých částí, stěna profilu noha stanu 0,7 mm - 3cm x 3cm, 100% nepromokavá pogumovaná střecha 820D - 400g/m2, 100% nepromokavé 3x boční stěny 420D - 230g/m2, 4 stupně regulace výšky od 175 cm - 185 cm - 195 cm - 205 cm, nátěr prášková černá barva, rozměry složeného stanu cca 150x30x30 cm

Cena: NNO zdarma, ostatní 250 Kč/den

Projekční plátno 4x2 m

Jedná se o nepotištěný banner, uvnitř s černou folií, která zabraňuje prosvícení na druhou stranu. Banner je opatřen kovovými očky pro zavěšení (po 50 cm). Jedno rohové očko je utrhnuté. Bez zavařených krajů banneru. Vyzkoušeno na letním kině.

HECHT747R Motorový kultivátor

Motorový kultivátor se záběrem až 60cm. Motor o objemu 139cm3 s jmenovitým výkonem 2,5kW. Průměr nožů 26cm. Hmotnost 36 kg.

Cena: NNO 50 Kč/den, ostatní 200 Kč/den

Individuální dovoz si zajišťuje sám zájemce.

EDUKAČNÍ VÝUKOVÉ MATERIÁLY