VEŘEJNÁ SBÍRKA

TRANSPARENTNÍ ÚČET č. 2301230992/2010

I drobný příspěvek je pro nás nesmírně důležitý. Každého dárce budeme osobně informovat o tom, jak jsme s jeho příspěvkem naložili. Na rozdíl od jiných veřejných sbírek, nebudeme používat poskytnuté finanční prostředky na nesmyslně předražené projekty nebo osobní náklady. Příspěvky budou použity přímo na kostel nebo hřbitov. Vždy pečlivě a důkladně zvažujeme na co poskytnuté prostředky použijeme.


PODPOŘTE NÁS

CHCI PŘISPĚT RUKAMA

Není vždy nutné přispívat pouze penězmi, hledáme dobrovolníky, kteří přiloží ruku k dílu a pomohou nám při revitalizaci hřbitova, při výsadbách zeleně, květin, při obnově a čištění náhrobků, pomohou při obnově kostela nebo při organizaci kulturních akcí, worshopů a setkávání. Nebojte se nás nezávazně kontaktovat osobně, na e-mailu, facebooku, kontaktním formulářem nebo telefonicky. 

CHCI PŘISPĚT FINANČNĚ

I drobný příspěvek je pro nás důležitý a pomůže nám pokračovat v záchraně kostela a hřbitova. Přispět lze na transparentní účet veřejné sbírky nebo do putovní pokladničky na našich akcích.Více o veřejné sbírce

NÁKUPEM PŘES GIVT.CZ

Podpořit nás můžete nákupem ve více než 900 e-shopech prostřednictvím portálu givt.cz. GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu naší organizace. Vy nakupujete a GIVT z vašeho nákupu nám zasílá část peněz z vaší útraty. Vy však nezaplatíte ani korunu navíc, určené % z nákupu zasílá přímo zvolený e-shop.

Klikněte na tlačítko podpořit, vyberte si svůj oblíbený e-shop a nakupujte tak jak jste zvyklí. Podpoříte dobrou věc a nebude Vás to stát ani korunu navíc.

PŘISPĚT POMOCÍ HITHIT.COM

Na vybrané části kostela a hřbitova lze přispět tzv. hromadným financováním pomocí portálu hithit.com. Aktuální výzvy budou zveřejňovány v sekci Novinky a Projekty/Akce.

PŘISPĚT MATERIÁLEM

Přispět lze také stavebním materiálem, materiálem pro výtvarné worshopy, výstavy a další akce. Možné je přispět také občerstvením, domácími výrobky. Nebojte se nás nezávazně kontaktovat osobně, na e-mailu, facebooku, kontaktním formulářem nebo telefonicky.

PŘISPĚT VYSTOUPENÍM

Pro kulturní akce v kostele a blízkém okolí hledáme hudebníky, ochotníky, kejklíře a další vystupující. Hledáme také šikovné fotografy nebo filmaře, kteří by dokázali kvalitně zdokumentovat naše aktivity. Nebojte se nás nezávazně kontaktovat osobně, nebo na e-mailu, facebooku, kontaktním formulářem nebo telefonicky.

PŘISPĚT PŘES DARUJME.CZ

Přispějte finančním darem našemu projektu komunitního setkávání financovaného z grantu "Živá komunita" (včetně obnovy hřbitova) a Nadace Via Váš příspěvek zdvojnásobí. Kampaň bude spuštěna na podzim 2018.

STÁT SE ČLENEM SPOLKU

Staňte se členem našeho spolku a zapojte se do záchrany kostela nebo se můžete aktivně zapojit do ochrany přírody.

ONLINE POMOC

Hledáme šikovné grafiky, designery, překladatele, programátory a fundraisery, umělecké řemeslníky, ale i šikovné ruce vyrábějící zajímavé předměty (košíky, řezbářské výrobky, vánoční ozdoby, kreativní výrobky z rostlinných materiálů, textilní nebo upomínkové předměty. Nebojte se nás nezávazně kontaktovat osobně, na e-mailu, facebooku, kontaktním formulářem nebo telefonicky.

QR platba na účet veřejné sbírky
QR platba na účet veřejné sbírky

PODPOŘILI NÁS


PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme následujícím institucím, firmám a jednotlivcům

Ing. arch. Jiří Janisch ze Sedla, Mgr. Klára Janischová ze Sedla, rodina Širokých z Přílez, rodina Maškova z Přílez, rodina Bartošova z Přílez, Sbor dobrovolných hasičů Útvina, Petr Linhart (skladatel, textař), Jiří Schierl (Pod Střechou, z.s.), Nadace Via, Antonín Haidlmaier (MMKV), Bc. Jiří Konečný (NPÚ ÚOP Loket), Dílna U mnicha, P. ThLic. Krzysztof Dędek (generální vikář Plzeňská diecéze), Petr Henc (Plzeňská diecéze), P. Dr. Jiří Majkov, ICD. (generální vikář Plzeňská diecéze), Mgr. Józef Franciszek Szczepaniak (Římskokatolická farnost Toužim/Bochov), Bc. Zdeněk Hnízdil, Ing. Pavla Vinopalová, Mgr. Veronika Severová (KÚKK), Bc. Pavel Šejba, Petr Hroch Binder, Mgr. Petr Oškera, Miroslava Turnovská, Bc. Jan Macura, Ing. Vít Venhoda, Ing. Pavla Nixbauerová, Ing. Eva Svobodová, Kraj živých vod, z.s., Václav Lupínek st., PhDr. Antonín Mařík (SOA Karlovy Vary), Ivo Kacerovský, Daniel Pajma, Lenka Dusilová, kapela LIWID, VENTUS (Jan Venas ml.), Tomáš a Bartoloměj Poláčkovi, Václav Kubíska, Mgr. Hana Janischová, webnode.cz, Karlovarský kraj, Živýkraj.cz, Tyrkstage, Jarda Veselý alias Crones z fotogeek.net, obec Útvina, Ing. Halina Trsková, Ing. Marie Trsková, rodina Trsků, rodina Niklů, rodina Nejdlů, rodina Neugebauerů a Mezenských, Lenka Kollrosová, Pivovar Rudohor, Mgr. Lukáš Svoboda (Muzeum Karlovy Vary), Mgr. Veronika Kvaková (Česká televize), Wolfgang Renner (Německo), Živý Zámek Toužim,  JUDr. Jan Klail (Plzeňská diecéze), Ing. Jiří Šindelář, Vlastimil Šindelář